Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 246

Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Vízparti táj. Olaj, karton. Hátoldalán Brodzsky Sándor nevével feliratozott. Antik, sérült keretben. 37x44,5 cm
10421.

28 000 HUF
80,46
93,96
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-1940 körül működött festő alkotása: Bájos balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 60x80 cm
10422.

40 000 HUF
114,94
134,23
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. német festő: Lovaskatonák. Olaj, vászon, sérült. Kopott, antik fa keretben. 30x42 cm
10423.

55 000 HUF
158,05
184,56
11
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
10424.

60 000 HUF
172,41
201,34
10425.

50 000 HUF
143,68
167,79
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. román (erdélyi?) festő alkotása: Birkák. Olaj, vászon. 72,5x100cm / Unsigned, unknown, probbaly work of XXth century Romanian (Transylvanian?) painter: Sheep. Oil on canvas. 72,5x100cm
10426.

34 000 HUF
97,70
114,09
10427.

85 000 HUF
244,25
285,23
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm
10428.

50 000 HUF
143,68
167,79
22 db rajzolt keleti (tibeti?) vallási akvarell kép papíron, rizspapíron kb 9x7 cm
10429.

5 000 HUF
14,37
16,78
Jelzés nélkül: Krisna és a gópik. Tempera, selyem. Üvegezett fa keretben. 82x64,5 cm
10430.

26 000 HUF
74,71
87,25
Jelzés nélkül: A virtuóz, 16 db zenei témájú karikatúra, toll, papír, 12x9 cm
10431.

1 200 HUF
3,45
4,03
10432.

9 000 HUF
25,86
30,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.