Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 39
2480160
15601
403
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Pfeifer Ferenc: Az akrobatikus torna Magyarországon. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2010., (Budaörs, EPC-ny.). Színes képekkel, és fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
2483074
15602
403
Other collectibles
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2480548
15603
403
Other collectibles
Karácsony István-Katus Tamás-Juhász Judit-Paczolay Gyula-Petrik Ágnes-Pfeifer Ferenc: A Magyar Torna Szövetség 125 éve. Bp., 2010., Magyar Tornaszövetség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Azonosítatlan személytől származó érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció???)
2 000 HUF
2483002
15604
403
Other collectibles
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 800 HUF
2464981
15605
403
Other collectibles
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
1 400 HUF
2482014
15606
403
Other collectibles
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1 000 HUF
2480557
15607
403
Other collectibles
Gyímesi János: Ti, 55-ösök. Legendák a magyar kosárlabdázás aranykorából. hn.. 2005, Sportlife Premium Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2433657
15608
403
Other collectibles
1985 III. Csepel Kupa nemzetközi ökölvívó verseny. A Hajrá Csepel különszáma. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
1 000 HUF
2433669
15609
403
Other collectibles
1984 I. Bene László emlékverseny. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
1 000 HUF
2460005
15610
403
Other collectibles
Halmos Imre: Tenisz. Bp., 1980, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2481969
15611
403
Other collectibles
1927. évi Sport-évkönyv. Összeállította: a Nemzeti Sport szerkesztősége. Nemzeti Sportkönyvtár 24. sz. Bp., 1928, Nemzeti Sport Lapkiadó Rt. 212 p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
1 800 HUF
2486781
15612
403
Other collectibles
Maróczy Géza: A sakk vezérkönyve. I. kötet. Amatőr sakkelmélet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötés, borítón szakadásokkal, kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035