15606.
403. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.