Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 39

Pfeifer Ferenc: Az akrobatikus torna Magyarországon. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2010., (Budaörs, EPC-ny.). Színes képekkel, és fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15601.

2 800 HUF
8,41
10,07
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15602.

2 000 HUF
6,01
7,19
Karácsony István-Katus Tamás-Juhász Judit-Paczolay Gyula-Petrik Ágnes-Pfeifer Ferenc: A Magyar Torna Szövetség 125 éve. Bp., 2010., Magyar Tornaszövetség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Azonosítatlan személytől származó érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció???)
15603.

2 000 HUF
6,01
7,19
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
15604.

1 800 HUF
6,47
Rudolph, Fritz: Csúcsok istenek nélkül. Bp., 1964, Sport. 224 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
15605.

1 400 HUF
4,20
5,04
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15606.

1 000 HUF
3,00
3,60
Gyímesi János: Ti, 55-ösök. Legendák a magyar kosárlabdázás aranykorából. hn.. 2005, Sportlife Premium Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15607.

1 600 HUF
4,80
5,76
1985 III. Csepel Kupa nemzetközi ökölvívó verseny. A Hajrá Csepel különszáma. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
15608.

1 000 HUF
3,00
3,60
1984 I. Bene László emlékverseny. Bp., Csepel SC, 6 sztl. lev.
15609.

1 000 HUF
3,00
3,60
Halmos Imre: Tenisz. Bp., 1980, Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15610.

1 000 HUF
3,00
3,60
1927. évi Sport-évkönyv. Összeállította: a Nemzeti Sport szerkesztősége. Nemzeti Sportkönyvtár 24. sz. Bp., 1928, Nemzeti Sport Lapkiadó Rt. 212 p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
15611.

1 800 HUF
6,47
Maróczy Géza: A sakk vezérkönyve. I. kötet. Amatőr sakkelmélet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötés, borítón szakadásokkal, kopottas állapotban.
15612.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.