Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Török Katalin-Jurecskó László: Boromisza Tibor. 1880-1960. A kiadvány a festő emlékkiállítása alkalmából készült. Szentendre, 2012, MűvészetMalom Modern és Kortárs Művészeti Központ. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16595.

20 000 HUF
60,06
71,94
Rostás Péter: Mágnások lakberendezője. A Friedrich Otto Schmidt Lakberendezőház története. (1858-1918.) Bp., 2010., Geopen. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16596.

10 000 HUF
30,03
35,97
Varga Nándor Lajos: Vízjegyek I-II. köt. I. köt.: Kézzel merített magyar vagy külföldi magyar vonatkozású papírosokon 1330-tól 1896-ig. II. köt.: Vízjegyek. (1623-1896.) Saját gyűjteményéből közre adja, eredeti méretekben fába metszette: - -. Bp., 1995., Balassi, 4+260+1;2+403+1 p. Kiadói álbordás egészvászon-kötés. Hasonmás kiadás. Megjelent 500 számozatlan, és 150 számozott példányban. Számozatlan példány.
16597.

10 000 HUF
30,03
35,97
Bálint Endre (1914-1986): Mappa, 9 lap (a 12-ből). Bp., 1979, Corvina. Ofszet nyomatok, papír, 37x28,5 cm. Kiadói, kissé kopott papír mappában, Szabadi Judit művészettörténész bevezetőjével, képek jegyzékével magyar és francia nyelven. hátán foltos
16598.

4 000 HUF
12,01
14,39
16599.

15 000 HUF
45,05
53,96
1987 Szigeti Ferenc-Szőcs Sándor-Ratatics Gábor: Durisol biobeton építési rendszer. Bp.,1987., Agrober. Tűzött papírkötés, a borító szélein gyűrődésnyommal.
16600.

5 000 HUF
15,02
17,99
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 2001, Vince Harmadik kiadás. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16601.

4 000 HUF
12,01
14,39
16602.

5 000 HUF
15,02
17,99
Hajas Tibor. 1946-1980. Paris, 1985, Magyar Műhely. 22 lev. Számos szövegközti és egész oldalas képpel Haránt alakú.
16603.

4 000 HUF
12,01
14,39
Boromisza Tibor önéletrajzi feljegyzései. Szerk., a kéziratokat gondozta és a bevezető tanulmányt írta: Török Katalin. Szentendre, 2011., Rectus. Kiadói papírkötés.
16604.

3 000 HUF
9,01
10,79
Serény János: Díszítő szobrász-, műmárvány- és műkőmunkák kivitelezése. Bp., 1955, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
16605.

4 000 HUF
12,01
14,39
Mihalik Sándor: Szentpéteri József ötvösmester élete, önéletírása, művei. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. A címlapot és a betűdíszeket tervezte: Filo. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászonkötésben.
16606.

3 000 HUF
9,01
10,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.