Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes, szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
16643.

2 000 HUF
Füsi József: Leonardo da Vinci. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói foltos papírkötés.
16644.

1 200 HUF
Zolnai Béla: A magyar biedermeier. Bp., 1993, Holnap. Reprint! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16645.

1 200 HUF
Faragó József, Nagy Jenő, Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion. 392 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, a kötéstáblák belső fele és a szennylapok kissé foltosak.
16646.

800 HUF
16647.

1 000 HUF
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 35+37 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16648.

1 800 HUF
16649.

1 800 HUF
16650.

800 HUF
Derkovits Gyuláné: Mi ketten. Emlékezés Derkovits Gyulára. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
16651.

1 000 HUF
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16652.

1 400 HUF
A Debreczeni Déri Muzeum gyűjteményeinek leírása. Összeáll. és bev. ellátta a Debreczeni Déri Múzeum alapítója: Déri Frigyes. Debrecen, 1922., Debreczen Sz. Kir. Város és a Tiszántuli Ref. Egyházklerület Könyvnyomda-Vállalata, VII+350 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, hiánnyal.
16653.

1 600 HUF
Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Képtár Kiállításai. Bp., Forum-Nyomda. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
16654.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF