Printed Materials

Number of items: 327

1742 Mária Terézia és a Francia királyság között kötött szerződést kihirdető rendelet és annak francia nylevű szövege 12 + 11 p.
13805.

4 000 HUF
12,01
14,39
1792 Graz, Hoftrauerordnung / II. József halálát követő udvari gyász rendjéről szóló hirdetmény, német nyelven
13806.

3 000 HUF
9,01
10,79
11
1807 A Fejér vármegyében, Baracskán lakó agilisok (köznemesek) folyamodványa a császárhoz adómentesség tárgyában, 8 p hajtva
13807.

4 000 HUF
12,01
14,39
1835 Sárosoroszi, cserneki és tarkői gróf Dessewffy László gyászjelentése, viaszpecséttel
13808.

3 000 HUF
9,01
10,79
33
1841 Sopron, rátki és salamonfai Barthodeiszky János (1756-1841) cs. és kir. udvari tanácsos gyászjelentése, gróf Benyovszky Zsigmond (1798-1873) részére címezve, viaszpecséttel
13809.

1 000 HUF
3,00
3,60
9
cca 1850 3 db dombornyomott üdvözlőkártya
13810.

2 000 HUF
6,01
7,19
cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm
13811.

1 200 HUF
3,60
1854 A pest-budai cs. kir. földtehermentesítési országos bizottmány hirdetménye, és oktatás az 1853. márc. 2-án kelt császári nyílt parancs által megszüntetett jogok és járandóságokért nyújtandó kárpótlási igényekkel kapcsolatosan. Ofen (Buda), 1854, K. K. Ung. Univ. Buchdruckerei. 20+20+8 p. Magyar és német nyelven, sérült kötésben
13812.

1 000 HUF
3,00
3,60
1858 Pest, Udvarhelyi Miklós (1790-1864) színész, operaénekes, színházigazgató, rendező 50. éves pályaünnepére Sárosy Gyula (1816-1861) költő által írt vers, lyukas
13813.

1 800 HUF
6,47
1875 Vasárnapi Újság 1875. május. 16. XXII. évf. 20. sz., szakadozott lapszélekkel, 305-318 p.
13814.

900 HUF
1876 Közegészségi lapok, Egészségügyi és életmentési ismeretterjesztő közlöny, III. évf. 28. sz., 1876. febr. 15., a címlapon Deák Ferenc halálhírével, kissé foltos, 12 p.
13815.

1 200 HUF
3,60
13816.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.