cca 1900 Eduard Kurzbauer (1840-1879) és Johann Herterich (1843-1905) grafikáiról készült fénynyomatok, 2 db, Verlag von Eduard Hallberger, kartonra ragasztva, 25,5x18 cm és 25x16 cm
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
1904 Idegenforgalom és közlekedés. Az Idegenforgalmi és Utazási Vállalat (Központi Menetjegyiroda) beszámolója. 1902. szeptember 10.-től -1903. dec. 31.-ig. Bp.,1904, Idegenforgalmi és Utazási Vállalat, (Bp., Márkus Samu-ny.), 131 p. Kiadói kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval, de belül jó állapotban.
cca 1906 Friedrich Ehrbar, k. u. k. Hof- und Kammer Klavierfabrikant, Wien. Wien, én., Chwala's Druck, 27+1 p. A bécsi Ehrbar Frigyes Cs. és Kir. Zongoragyár cég, német nyelvű, képes árukatalógusa, jó állapotban.