Number of items: 304

Marcel Prévost: Az olthatatlan tűz. Ford.: L. Ujváry Lajos. Bp., én., Genius. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán törésnyommal.
18015.

1 400 HUF

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer Aladár . Kartonált vászonkötésben, kopott, sérült.
18016.

1 000 HUF

Böszörményi Zoltán: Magyar gyász. Bp., 1915. Magyar Újság. Ragasztásnál elvált kiadói papírborítékban.
18017.

2 600 HUF
7,05

Zágoni Jenő: Kőrösi Csoma Sándor bibliográfia. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18018.

2 800 HUF

Allen Ginsberg: A leples bitang. Vál.: Eörsi István. Ford.: Eörsi István Györe Balázs, Orbán Ottó. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védborítóban.
18019.

2 000 HUF

Karinthy Frigyes: Két mosoly.; Bíró Lajos: Álarcok. Színjáték négy felvonásban. [Egy kötetben.] Wien, 1922, Pegazus-ny.,78+1+128 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18020.

2 800 HUF

18021.

1 000 HUF

Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Regényes emlékezés egy magyar dalköltőre. Sorszámozott 12/300. Szeged, 1997, Dankó Pista emlékéért alapítvány. Kiadói bársonykötésben
18022.

1 200 HUF

Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Új magazin könyvek. Bp., én., Új Magazin Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal.
18023.

1 200 HUF

Nyírő József: Az elszántak. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés.
18024.

800 HUF

[Kiss János]: Legujabb megbővitett és megjavíttatott magyar és német levelező könyv, vagy részszerént regulából, részszerént példákból álló oktatás. Miképpen kellessék mindenféle leveleket 's a' közönséges életben szükséges egyébb aprólékos irásokat, úgy mint: Instantiákat, Contractusokat vagy egygyességleveleket, Kereskedésbeli leveleket, Obligatziókat, Quietantziákat, Testamentomokat 's a' t. készíteni. Pesten, 1824., Trattner Mátyás, 2 p.+13 sztl. lev. + 2 +492 p. Ötödik, sok Levelekkel, és egy egész Magyar, Német és Deák Titulázo Könyvvel megbövitett kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső előzéklapon, az utolsó lapon, és a hátsó kötéstábla belsején firkával, hiányos!, az utolsó pár lap hiányzik.
18025.

1 800 HUF
9

Elárvult szabadság. A diktatúrát követő két évtized, hatvan magyar kiválóság szemével. Szerk.: Szőcs Géza, Mészáros László. Harmadik évezred sorozat 1. kötet. Kecskemét, 2008, Kecskeméti Lapok Kft. 328 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18026.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF