Books: Other rarities Number of items: 304
2467584
18039
402
1 000 HUF
2455991
18040
402
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, részben szétvált kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
1 000 HUF
2475798
18041
402
Magyar mesemondó 2 száma, egy duplummal: Ünnepi versek és rigmusok. Énekli egy öreg poéta. (54 sz.,x2); Rudnyánszky Gyula: Törött bors. Víg nóták és csípős rigmusok. (39. sz.) Bp., én., Méhner Vilmos. Papírkötésekben.
1 600 HUF
2475791
18042
402
Genovéva. A szép és erényes grófné története vagy az ártatlanság diadala. Bp., én., Méhner Vilmos. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, hiányzó hátsó borítóval.
1 000 HUF
2475788
18043
402
Humor a bűnben. Megtörtént viccek, pesti anekdoták. Szomaházy István bevezetőjével. Vidám Könyvtár. Bp., én., NAP. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt címlappal, kis lapszéli sérülésekkel.
1 000 HUF
2475728
18044
402
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
1 000 HUF
2458419
18045
402
Horner Jakab: Melyik volt előbb: a tyúk vagy a tojás? (Beszélgetés egy kételkedővel.) Angolból fordítá. Bp.,1903., Londoni Vallásos Iratokat Terjesztő Társulat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal. 2405095
18046
402
1 200 HUF
2405056
18047
402
1 000 HUF
2405043
18048
402
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
5 000 HUF
2405060
18049
402
1 000 HUF
2381351
18050
402
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house