Books: Other rarities Number of items: 304
2324405
18003
402
Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel. 2444827
18004
402
A világ zászlói, a zászlók világa. Bp., 2002. Nyír-Kata. Kiadói kartonálás 2457532
18005
402
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2427032
18006
402
Kortársaink (1. és 4. szám) sorozat 2 száma: Juhász Géza: Babits Mihály, Juhász Géza: Móricz Zsigmond. Bp., én., Studium. Kiadói papírkötés, kissé kopottasak.
2472346
18007
402
Huxley, Julian Sorrell: Élet és halál. Bp., 1942, Révai. Kiadói sérült papírborító, kopottas állapotban.
1 000 HUF
2475739
18008
402
Nagy Béla: Gépek csodavilága. Nemes Attila rajzaival. Bp., 1931, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1 000 HUF
2473448
18009
402
Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp.,1935., Kosmos. Kiadói illusztrált papír védőborítóban, javított, kopott borítóval, a hátsó borító egyik sarkán hiánnyal.
1 400 HUF
2473439
18010
402
Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított, kopott illusztrált papír védőborítóban.
1 200 HUF
2475704
18011
402
Kassák Lajos: Munkanélküliek. I-II. kötet. (Egybekötve. Bp., 1933, Nyugat, 191+205 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
2473756
18012
402
Moldova György: Magyarország szennybemenetele. Riport a környezetvédelemről. Bp., 1995., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt.
1 000 HUF
2458379
18013
402
Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memoriáléja. Bp.,1944., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötésben. 2475631
18014
402
Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bev. ellátta Koroda Pál. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house