Number of items: 304

Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1990, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. A szerkesztő, Praznovszky Mihály (1946-) magyar irodalomtörténész, muzeológus által dedikált! Készült 1000 példányban, ebből 100 példány számozott (számozatlan példány). A borító Czinke Ferenc grafikusművész munkája. Kiadói papírkötés, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
18003.

800 HUF

A világ zászlói, a zászlók világa. Bp., 2002. Nyír-Kata. Kiadói kartonálás
18004.

800 HUF

Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel, kissé sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
18005.

1 000 HUF

Kortársaink (1. és 4. szám) sorozat 2 száma: Juhász Géza: Babits Mihály, Juhász Géza: Móricz Zsigmond. Bp., én., Studium. Kiadói papírkötés, kissé kopottasak.
18006.

800 HUF

Huxley, Julian Sorrell: Élet és halál. Bp., 1942, Révai. Kiadói sérült papírborító, kopottas állapotban.
18007.

1 000 HUF

Nagy Béla: Gépek csodavilága. Nemes Attila rajzaival. Bp., 1931, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18008.

1 000 HUF

Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp.,1935., Kosmos. Kiadói illusztrált papír védőborítóban, javított, kopott borítóval, a hátsó borító egyik sarkán hiánnyal.
18009.

1 400 HUF

Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított, kopott illusztrált papír védőborítóban.
18010.

1 200 HUF

Kassák Lajos: Munkanélküliek. I-II. kötet. (Egybekötve. Bp., 1933, Nyugat, 191+205 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18011.

1 600 HUF

Moldova György: Magyarország szennybemenetele. Riport a környezetvédelemről. Bp., 1995., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által aláírt.
18012.

1 000 HUF

Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memoriáléja. Bp.,1944., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötésben.
18013.

800 HUF

Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bev. ellátta Koroda Pál. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18014.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF