https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 26

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Suba-lyuk barlang. Neandervölgyi ősember a Bükkben. Suba-lyuk Cave. The Neanderthal Man in the Bükk. Szerk.: Baráz Csaba. Eger, 2008, Bükki Nemzeti Park Igazgatóság. 220 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17650.

A Suba-lyuk barlang. Neandervölgyi ősember a Bükkben. Suba-lyuk Cave. The Neanderthal Man in the Bükk. Szerk.: Baráz Csaba. Eger, 2008, Bükki Nemzeti Park Igazgatóság. 220 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,80
EUR
,
5,76
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
1 600 HUF
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17651.

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,80
EUR
,
5,76
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
1 800 HUF
Anatomischer Atlas für Studierende und Ärtze unt mitwirklung von Professor Dr. Alois Dalla Rosa. I-III. Bände. Hrsg. von Dr. Carl Toldt. Berlin-Wien, 1918., Urban & Schwarzenberg, VI+2+973 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az I. és a III. kötet gerincén sérülésnyommal, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet borítóján kis folttal, az I. kötet fűzése laza, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.
17652.

Anatomischer Atlas für Studierende und Ärtze unt mitwirklung von Professor Dr. Alois Dalla Rosa. I-III. Bände. Hrsg. von Dr. Carl Toldt. Berlin-Wien, 1918., Urban & Schwarzenberg, VI+2+973 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, az I. és a III. kötet gerincén sérülésnyommal, a borítókon kis kopásnyomokkal, az I. kötet borítóján kis folttal, az I. kötet fűzése laza, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. II-IV. köt. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Az I. kötet hiányzik.
17653.

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. II-IV. köt. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Az I. kötet hiányzik.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Hédervári Péter: Születő óceánok - haldokló tengerek. A földtudományok forradalma. Univerzum-könyvtár. Bp., 1974., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17654.

Hédervári Péter: Születő óceánok - haldokló tengerek. A földtudományok forradalma. Univerzum-könyvtár. Bp., 1974., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Verworn, Max: Allgemeine Physiologie. Ein Grundriss der Lehre vom Leben. Mit 300 Abbildungen. Jena, 1903, Gustav Fischer. 652 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17655.

Verworn, Max: Allgemeine Physiologie. Ein Grundriss der Lehre vom Leben. Mit 300 Abbildungen. Jena, 1903, Gustav Fischer. 652 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
Susan Greenfield : Agyunk titkai. Betekintés érzelmeink. Ötleteink világába. Ford.: Klupács Flóra. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17656.

Susan Greenfield : Agyunk titkai. Betekintés érzelmeink. Ötleteink világába. Ford.: Klupács Flóra. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
5
Hammer price:
1 200 HUF
Hogy is van ez? Bp.,1995, Readers Digest. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
17657.

Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
800 HUF
Bill, Johann Georg: Grundniss der Botanik für Schulen. Wien, 1860. Carl Herold. 320p. Korabeli félvászon kötésben.
17658.

Bill, Johann Georg: Grundniss der Botanik für Schulen. Wien, 1860. Carl Herold. 320p. Korabeli félvászon kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Állatmefigyelések. Összegyűjtötte: Horváth Károly. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
17659.

Állatmefigyelések. Összegyűjtötte: Horváth Károly. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vegyes madarakkal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Havasi Máté: Madarak. Természetbarátok zsebkönyve. Kisújjszállás, 2021, Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Vargha Béla: Szövőpintyek - díszpintyek. Bp.,1984,Natura. Kiadói papírkötés.;  SIroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994.,Mezőgazda. Kiadói papírkötés.
17660.

Vegyes madarakkal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Havasi Máté: Madarak. Természetbarátok zsebkönyve. Kisújjszállás, 2021, Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Vargha Béla: Szövőpintyek - díszpintyek. Bp.,1984,Natura. Kiadói papírkötés.; SIroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994.,Mezőgazda. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Polunin, Oleg: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. 212 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17661.

Polunin, Oleg: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Ford.: Debreczy Zsolt. Bp., 1981, Gondolat. 212 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment