Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 26

A Suba-lyuk barlang. Neandervölgyi ősember a Bükkben. Suba-lyuk Cave. The Neanderthal Man in the Bükk. Szerk.: Baráz Csaba. Eger, 2008, Bükki Nemzeti Park Igazgatóság. 220 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17650.

1 600 HUF
17651.

1 600 HUF
17652.

4 000 HUF
17653.

2 000 HUF
Hédervári Péter: Születő óceánok - haldokló tengerek. A földtudományok forradalma. Univerzum-könyvtár. Bp., 1974., Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17654.

800 HUF
Verworn, Max: Allgemeine Physiologie. Ein Grundriss der Lehre vom Leben. Mit 300 Abbildungen. Jena, 1903, Gustav Fischer. 652 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
17655.

2 000 HUF
17656.

800 HUF
17657.

800 HUF
Bill, Johann Georg: Grundniss der Botanik für Schulen. Wien, 1860. Carl Herold. 320p. Korabeli félvászon kötésben.
17658.

2 000 HUF
Állatmefigyelések. Összegyűjtötte: Horváth Károly. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
17659.

2 000 HUF
Vegyes madarakkal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Havasi Máté: Madarak. Természetbarátok zsebkönyve. Kisújjszállás, 2021, Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Vargha Béla: Szövőpintyek - díszpintyek. Bp.,1984,Natura. Kiadói papírkötés.;  SIroki Zoltán: Díszmadarak a lakásban. Bp., 1994.,Mezőgazda. Kiadói papírkötés.
17660.

1 200 HUF
17661.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF