11186. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
26 000 HUF
0 HUF
Zsolnay pillangómintás teás készlet, 6 személyes (kanna, kis kiöntő, 1 db cukortartó, 6 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, az egyik csésze füle sérült, ragasztott.
Photo of the item taken by : nagy_andras