11187. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF
0 HUF
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 44x16,5 cm, d: 16,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert