Art-ceramics

Number of items: 131

11000.

48 000 HUF
144,14
172,66
Két zenész a pavilonban, mázas kerámia, jelzés nélkül, repedésekkel, m: 42 cm, d: 23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
11001.

9 500 HUF
28,53
34,17
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11002.

36 000 HUF
108,11
129,50
Gorka jelzéssel: Mázas kerámia kancsó, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11003.

Cancelled
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11004.

18 000 HUF
54,05
64,75
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11005.

16 000 HUF
48,05
57,55
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Bölcs figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11006.

4 000 HUF
12,01
14,39
21
Bod Éva (1924-2004): Szemüveges fiú, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11007.

10 000 HUF
30,03
35,97
Endrő Margit (1899-1986): Imádkozó népviseletes asszony. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 20 cm
11008.

6 000 HUF
18,02
21,58
Király Károly: fekete-fehér-barna váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
11009.

5 000 HUF
15,02
17,99
Király Károly gyertyatartó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22,5 cm
11010.

5 000 HUF
15,02
17,99
Komlós kerámia váza virág díszítésekkel. Jelzett, kis lepattanásokkal. m: 27 cm
11011.

5 000 HUF
15,02
17,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.