Art-ceramics

Number of items: 131

Aranycsapat nagy méretű kerámia korsó. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel 22 cm
11024.

6 000 HUF
18,02
21,58
Rubboli Gualdo kézzel festett irizáló mázas kerámia váza, kis mázhibákkal, m: 22 cm
11025.

7 000 HUF
21,02
25,18
Sarreguemines kerámia fali dísztál, szőlőmintával, 4db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
11026.

7 000 HUF
21,02
25,18
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia edény, jelzett, peremén kis gyári hibával, 19x13,5x12 cm
11027.

8 000 HUF
24,02
28,78
Liezen mázas kerámia őzike, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16×14 cm
11028.

6 000 HUF
18,02
21,58
Régi patika edény 2 db, kézzel festett mázas kerámia, kopott, jelzett: MEDIMPEX BUDAPEST VIB m: 17,5 cm
11029.

15 000 HUF
45,05
53,96
Retró Tófej, csíkos mázas kerámia váza, jelzett, karcolásokkal, m: 22 cm
11030.

1 800 HUF
6,47
Retró mázas kerámia ikebana, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14×16 cm
11031.

2 000 HUF
6,01
7,19
Pesthidegkúti váza a Niobé sorozatból. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal. m:37cm
11032.

Pesthidegkúti váza a "Niobé" sorozatból. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal. m:37cm

8 000 HUF
24,02
28,78
Retró mázas kerámia tál, kis kopásnyomokkal, d: 22 cm
11033.

1 800 HUF
6,47
Retro kerámia váza, kopott, m:31cm
11034.

1 600 HUF
4,80
5,76
Retro mintás Tófej váza. Mázas kerámia, geometrikus mintákkal, kézzel festett. Hibátlan. 31 cm
11035.

5 000 HUF
15,02
17,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.