Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Glatz jelzéssel: Folyóparti ház. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 24,5x32,5 cm
10348.

3 200 HUF
9,04
10,32
Glatz jelzéssel: Lány portré. Olaj, falemez, foltos, sérült keretben, 60×50 cm
10349.

8 000 HUF
22,60
25,81
Gombos jelzéssel: Smeagol. Toll, papír, paszpartuban 29x21 cm
10350.

1 400 HUF
3,95
4,52
Gulácsy L jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, karton. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 40x30 cm
10351.

14 000 HUF
39,55
45,16
Gyenes jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 16x6,5 cm.
10352.

2 400 HUF
6,78
7,74
Hankó L. jelzéssel: A varázsló és a sas. Olaj, farost, 60x80 cm
10353.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hankó L. jelzéssel: Szerelmespár a tájban. Olaj, farost, 60x80 cm
10354.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm.
10355.

3 000 HUF
8,47
9,68
H. v. N. jelzéssel: Szent Péter-bazilka (Róma, Vatikán). Rézkarc, papír, lap széle enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 31×26,5 cm
10356.

3 000 HUF
8,47
9,68
Horváth István jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Pipázó juhász. Olaj. falemez. Dekoratív, kopott korabeli fa keretben. 26,5x21,5 cm
10357.

8 000 HUF
22,60
25,81
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, hibás üvegezett keretben, 54×39 cm
10358.

7 000 HUF
19,77
22,58
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Nyári munka. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben. 28x22 cm
10359.

5 000 HUF
14,12
16,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.