Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Jelzés nélkül: Häufler Josephine. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm
10312.

10 000 HUF
28,74
33,56
10313.

30 000 HUF
86,21
100,67
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően orosz vagy szovjet festő alkotása: Gyerekek a hóban. Olaj, vászon, kis lyukkal, 36×56 cm / Unkown signature, probably work of a Russian or Soviet painter: Children in the snow. Oil on canvas, with small hole, 36×56 cm
10314.

18 000 HUF
51,72
60,40
10315.

85 000 HUF
244,25
285,23
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10316.

10 000 HUF
28,74
33,56
Aknay jelzéssel: Fekete-vörös ikon. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 40x30 cm
10317.

10 000 HUF
28,74
33,56
J Alt 1961 jelzéssel: Rózsák. Ceruza, kréta, papír. Üvegezett fa képkeretben, 28x20 cm
10318.

1 400 HUF
4,02
4,70
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, kollázs, papír. 37x65 cm
10319.

15 000 HUF
43,10
50,34
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. 34×79 cm
10320.

6 000 HUF
17,24
20,13
10321.

2 600 HUF
7,47
8,72
Barcsay jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, sérült. Kopott, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10322.

11 000 HUF
31,61
36,91
Barcsay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben. 59x74 cm
10323.

12 000 HUF
34,48
40,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.