Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 239

Olvashatatlan jelzéssel: Faluszéle templommal. Akvarell, papír, paszpartuban, paszpartu széle foltos, 25×35 cm
10530.

2 000 HUF
5,75
6,71
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, falemezen. Keretben. 17,5x13 cm
10531.

2 600 HUF
7,47
8,72
Ismeretlen festő: Történelmi jelenet vázlat. Olaj, vászon 23x32cm.
10532.

8 000 HUF
22,99
26,85
Jelzés nélkül: Hölgy a tónál. Vegyes technika, farost, 59x42cm
10533.

6 000 HUF
17,24
20,13
Jelzés nélkül: Szántás. Olaj, fa. 13x20 cm
10534.

1 800 HUF
5,17
6,04
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
10535.

1 000 HUF
2,87
3,36
Jelzés nélkül: Vízhordó. Vegyes technika, karton, 69x50cm
10536.

6 000 HUF
17,24
20,13
Jelzés nélkül: Fák. Olaj, fa. Fa keretben. 17x24cm
10537.

8 000 HUF
22,99
26,85
Olvashatatlan jelzéssel: Hét öreg. Vegyes technika, papír. Üvegezett, fa keretben. 21x13,5cm
10538.

5 000 HUF
14,37
16,78
10539.

28 000 HUF
80,46
93,96
Olvashatatlan jelzéssel: Bölcs. Tus, papír. Sérült üvegezett, fa keretben. 12x9cm
10540.

4 000 HUF
11,49
13,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.