Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

30641.

6 000 HUF
18,02
21,58
Hammer price:
6 000 HUF
Bartos Endre (1930-) 1986. MÉE Baja - I. Lipó - Adamo BA1
30642.

Bartos Endre (1930-) 1986. "MÉE Baja - I. Lipó - Adamo BA1

800 HUF
2,40
2,88
Hammer price:
800 HUF
Bognár György (1944- ) 1987. Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság Br emlékérem (42,5mm) + DN HungarHotels / Hotel Tisza Szeged Br emlékérem (42,5mm) + Kanada Ontario kétoldalas Br emlékérem (32mm) T:1-2
30643.

Bognár György (1944- ) 1987. "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" Br emlékérem (42,5mm) + DN HungarHotels / Hotel Tisza Szeged" Br emlékérem (42,5mm) + Kanada "Ontario" kétoldalas Br emlékérem (32mm) T:1-2

1 200 HUF
3,60
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5
30644.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5

1 200 HUF
3,60
Hammer price:
1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-  Adamo BP28
30645.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP28

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 000 HUF
30646.

1 400 HUF
4,20
5,04
Hammer price:
1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1998. 150 éves a magyar népképviselet Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30647.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
54,05
64,75
  Add to cart
  Remove
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1946. Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov. kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (344,26g/86mm) T:2 kopott ezüstözés / Hungary 1946. Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov. double-sided silver plated Br commemorative medallion. Sign.: Boldogfai Farkas Sándor (344,26g/86mm) C:XF worn silver plating
30648.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (344,26g/86mm) T:2 kopott ezüstözés / Hungary 1946. "Bárdos Arthur 30 éves színigazgatói jubileumára / Budapest Székesfőváros 1946. nov." double-sided silver plated Br commemorative medallion. Sign.: Boldogfai Farkas Sándor (344,26g/86mm) C:XF worn silver plating

Available
10 000 HUF
30,03
35,97
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) 1970. Bartók Br plakett eredeti tokban (103mm) T:2 Hungary 1970. Bartók Br plaque in original case. Sign.: Miklós Borsos (103mm) C:XF
30649.

Borsos Miklós (1906-1990) 1970. "Bartók" Br plakett eredeti tokban (103mm) T:2 Hungary 1970. "Bartók" Br plaque in original case. Sign.: Miklós Borsos (103mm) C:XF

11 000 HUF
33,03
39,57
Hammer price:
14 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Emlékérem kétoldalas, öntött, nagyméretű Br emlékérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
30650.

Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Emlékérem" kétoldalas, öntött, nagyméretű Br emlékérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-

Available
11 000 HUF
33,03
39,57
  Add to cart
  Remove
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója Br emlékérem tokban (71mm) T:1,1-
30651.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem tokban (71mm) T:1,1-

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen ezüstözött fém emlékérem T:1- (PP) ujjlenyomatos
30652.

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" ezüstözött fém emlékérem T:1- (PP) ujjlenyomatos

5 500 HUF
16,52
19,78
Hammer price:
5 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.