Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (53,32g/51mm) T:1- ph. / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,32g/51mm) C:AU edge error
30653.

5 000 HUF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:1- apró ph. Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU tiny edge error
30654.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1- apró ph. Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU tiny edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2
30655.

Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949" egyoldalas, öntött Br plakett (64x91mm) T:2

4 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. Samu Weiner commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529
30656.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. "Samu Weiner" commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529

5 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. Városunkért / 1973. április 15. Békés Város Br emlékérem (78mm) T:2 patina
30657.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Városunkért / 1973. április 15. Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:2 patina

800 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. Dr. Huszár Lajos Br egyoldalas plakett, peremén 12 sorszám (61mm) T:2
30658.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Dr. Huszár Lajos" Br egyoldalas plakett, peremén "12 sorszám (61mm) T:2

6 500 HUF
17,57
19,12
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12
30659.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP12

800 HUF
30660.

16 000 HUF
43,24
47,06
Domonkos Béla ~1980. Hofi Géza Br plakett (~100mm) bekeretezve (~170x170mm) T:1-
30661.

Domonkos Béla ~1980. "Hofi Géza" Br plakett (~100mm) bekeretezve (~170x170mm) T:1-

26 000 HUF
70,27
76,47
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
30662.

6 000 HUF
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30663.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" jelzett Ag emlékérem (36,02g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?)  Adamo BP38
30664.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?) Adamo BP38

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF