https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Auction is over! Item soon called at the auction hall
[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./  In Latin language. Half-linen-binding, in little bit worn cover, little lack on the edges of the first four pages, but the text okay.
15502.

[Aigl Pál (1775-1839)] Aigl, Paulus: Historia brevis venerabilis capituli cathedralis ecclesiae Quinque-Ecclesiensis a prima ejusdem origine usque finem anni 1838. concinnata per - -.Quinque-Ecclesiis (Pécs),1838., Typ. Lycei Episcopalis, VI+7-255 p. Korabeli kopottas félvászon-kötésben, az első 4 lapon a szöveget nem érintő lapszéli hiánnyal./ In Latin language. Half-linen-binding, in little bit worn cover, little lack on the edges of the first four pages, but the text okay.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Ferenczi Mária: A József Attila Általános Iskola krónikája 1906-tól 2009-ig. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 2010, szerző saját kiadása. Papírkötésben.
15503.

Ferenczi Mária: A József Attila Általános Iskola krónikája 1906-tól 2009-ig. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 2010, szerző saját kiadása. Papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
15504.

dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.
15505.

Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.
15509.

Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
15511.

Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15514.

Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Terézvárosi történetek. A történeteket és a korabeli fotókat Lothringer Miklós válogatta. Szerk.: Jávor Ágnes. Bp., 2000, Terézvárosi Művelődési Közalapítvány, 23+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15515.

Terézvárosi történetek. A történeteket és a korabeli fotókat Lothringer Miklós válogatta. Szerk.: Jávor Ágnes. Bp., 2000, Terézvárosi Művelődési Közalapítvány, 23+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
15516.

Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
15518.

700 év emlékei. Képek és visszaemlékezések Pellérd történetéből. Szerk.: Medgyesi Antal. Pellérd, 2005, Pellérd Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.
15522.

Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
15525.

Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment