Books: Travelling, Local History Number of items: 189
2400603
15085
401
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1 000 HUF
2330627
15086
401
Other collectibles
1 200 HUF
2338047
15087
401
Other collectibles
Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2218486
15088
401
Other collectibles
2 400 HUF
2280369
15089
401
Other collectibles
2280854
15090
401
Other collectibles
A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1 000 HUF
2463127
15091
401
Other collectibles
Fabio Bourbon - Paola Aghina: Olaszország. Bp., 1992. Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2433520
15092
401
Other collectibles
1 000 HUF
2463300
15093
401
Other collectibles
Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Bp., 1982, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval
1 000 HUF
2463287
15094
401
Other collectibles
Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval
1 600 HUF
2463126
15095
401
Other collectibles
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
1 000 HUF
2466813
15096
401
Other collectibles
Budapest Lexikon. I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. 755+670 p. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035