Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 26

A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve XXXIV. kötet 1. füzet. A kincstár csonka-magyarországi szénhidrogén-kutató mélyfúrásai. Bp., 1939, Stádium. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17153.

6 000 HUF
18,02
21,58
17154.

5 000 HUF
15,02
17,99
Jeges Sándor - Vidor János: Mit rajzolunk a természetrajzórán. Orosháza, 1947, Németh Nyomda. Papír mappában, jó állapotban.
17155.

3 600 HUF
12,95
9
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Bp., 1948. Novák és tsa. Kiadói egészvászon kötésben.
17156.

2 000 HUF
6,01
7,19
17157.

2 000 HUF
6,01
7,19
Bárdos György: Az élet árnyoldalai: Fájdalom, öregedés, halál. Viselkedés élettan 2. Bp., 2006., Scolar. Kiadói papírkötés,
17158.

2 800 HUF
8,41
10,07
17159.

2 000 HUF
6,01
7,19
Tóth László, Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Bp., 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 144 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17160.

1 600 HUF
4,80
5,76
Vitális István: Földrajz I. A gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. A középiskolák I. osztálya számára. Földrajzi alapismeretek és a magyar korona országainak földrajza. Bp, 1900, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). 69 fekete-fehér képpel illusztrálva. Foltos, kopott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
17161.

1 800 HUF
6,47
17162.

1 400 HUF
4,20
5,04
Dr. Pécsi Márton, Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. 327 p. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés.
17163.

1 600 HUF
4,80
5,76
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 251 + XLVIII p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17164.

1 400 HUF
4,20
5,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.