Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 26

F. Kohlrausch: Praktische Physik 1-2. Leipzig, 1951. Teubner Kiadói félvászon kötésben.
17165.

2 000 HUF
Vadász Elemér: Elemző földtan. (Bevezetés a földtanba). Szerk.: Jakucs Lászlóné. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó. 516 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Megjelent 1000 példányban.
17166.

1 800 HUF
Dr. Hortobágyi Tibor et al.: Agrobotanika. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. 583 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként bejegyzésekkel. Megjelent 3000 példányban.
17167.

1 600 HUF
17168.

3 800 HUF
10,27
11,18
A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
17169.

2 000 HUF
Catherine Parker-Littler: Kérdezd a szülésznőt! Ford.: Lipták Judit. Bp., 2011, M-Érték. Kiadói kartonált papírkötés.
17170.

2 400 HUF
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű természettudományi könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar. Természettudományi Társulat. 15 képpel. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17171.

900 HUF
2,43
2,65
Egészség-naptár. Szerk.: Dr. Schuschny Henrik. Bp., 1911, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Alfréd). Több korabeli reklámmal. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerince hiányzik.
17172.

1 000 HUF
Németh Ferenc - Seregélyes Tibor: Ne bántsd a virágot! Néhány ritkaság a hazai növényvilágból. Bp, é.n., MTI Kiadó. Színes képmelléklettel. Kiadói papírkötésben. A borító kopott, de belül jó állapotban.
17173.

800 HUF
Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17174.

800 HUF
Lárencz László - Szabó László György: Dél.Dunántúl neves gyógyszerészei. Pécs, 2014. Kiadói kartonálásban gazdag képanyaggal
17175.

2 000 HUF
17176.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF