Books: History

Number of items: 162

Kiszely Gábor: Állambiztonság 1956-1990. Bp., 2001, Korona. 430 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15751.

1 000 HUF
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Egészoldalas, színes fotókkal, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
15752.

1 000 HUF
Az ezeréves Magyarország és a milleniumi kiállítás. Szerk.: Piványi Ernő et al. Bp., (1990), Téka. 270 p. Számos érdekes képpel és illusztrációval. Magyar, angol, német, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. Az 1896-os Kunosy Vilmos és Fia könyv reprint kiadása!
15753.

1 200 HUF
E. Nagy Katalin et al.: A magyar királyok koronázó palástja. Bp., 2002, Magyar Képek. 211 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
15754.

2 400 HUF
Lymbus. Magyarságtudományi forrásközlemények. Szerk.: Ujváry Gábor. Bp., 2017, Külgazdasági és Külügyminisztérium. 590 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15755.

2 000 HUF
Thomas B. Allen: 50 szupertitkos dokumentum a történelem irattárából. Bp., 2009, Geographia Kiadó. 328 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
15756.

2 000 HUF
Rákay Philip: Szabadság tér 89. A rendszerváltoztatás aktái I-II. kötet. (Bp.), 2015, szerzői magánkiadás. 390+499 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzővel és címkével, volt könyvtári példány.
15757.

3 000 HUF
Andics Erzsébet: Metternich és Magyarország. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. 381 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér táblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15758.

1 200 HUF
15
Sára János: A Habsburgok és Magyarország. 950-1918. Bp., 2001, Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
15759.

1 800 HUF
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15760.

2 400 HUF
Berki Mihály 3 db, 1956-ról szóló könyve: A forradalom kis története; Forradalom Baranyában; A tizenkét napos szabadság ára. Papírkötésben, jó állapotban.
15761.

Berki Mihály 3 db, 1956-ról szóló könyve: A forradalom "kis" története; Forradalom Baranyában; A tizenkét napos szabadság ára. Papírkötésben, jó állapotban.

1 000 HUF
Utolsók könyve. Ford.: Danka Sándor. Bp.,2006,Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.Szép állapotban.
15762.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF