Books: History

Number of items: 162

R.H. Bruce Lockhart: Egy brit diplomata emlékei. Fordította: Juhász Andor. Bp., én., Révai. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, és kissé laza kötéssel.
15703.

1 200 HUF
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp.,1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés.
15704.

1 200 HUF
Erdey Sándor: A recski tábor rabjai. A szerző, Erdey Sándor (1920- 2010) emigráns magyar író, recski fogoly által dedikált! Bp., 2001, Püski. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötésben.
15705.

2 000 HUF
Bernard Le Calloch: A hatalmon lévő gaullizmus csendes forradalma. H.n., é.n., Klebesberg Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
15706.

Bernard Le Calloc'h: A hatalmon lévő gaullizmus csendes forradalma. H.n., é.n., Klebesberg Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.

1 000 HUF
Boros Zsuzsanna, Szabó Dániel: Parlamentarizmus Magyarországon. (1867-1944). Bp., 1999, Korona. 354 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15707.

1 200 HUF
Für Lajos: Magyar sors a Kárpát-medencében. Népesedésünk évszázadai 896-2000. Bp., 2001, Kairosz. 2. kiadás. Kihajtható térkép melléklettel. Kiadói papírkötés.
15708.

1 400 HUF
Régészeti tanulmányok Pest megyéből. Studia Comitatensia 9. Szerk.: Ikvai Nándor. Szentendre, 1980, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. 427 p. Számos fekete-fehér képpel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kisebb törésnyomokkal.
15709.

1 000 HUF
Koren Emil: Kárpátaljai napló 1939-1945. Piliscsaba, 1997, FÉBÉ Szociális és Rehabilitációs Szolgáltató Betéti Társaság. Kiadói papírkötésben.
15710.

2 400 HUF
Varga Domokos György: A váratlan tanú. 1992. október 23. Véletlen vagy összeesküvés? Bp., 1995, ESÁ Média Bt. 120 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. Megjelent 3000 példányban.
15711.

3 000 HUF
Dr. Olay Ferenc: Csonka-Magyarország ellenséges megszállása és kulturális káraink. Bp., 1929, Franklin-Társulat. Újrakötött papírkötésben, foltos, ázott, szakadásokkal.
15712.

800 HUF
31
Varga Csaba: A számjelek és a számírás története . Hn., 2012, Fríg. Kiadói papírkötés.
15713.

6 000 HUF
István király emlékkiállítás. Commemorative Exhibition of King Stephen. Szerk.: Kralovánszky Alán. Az István Király Múzeum Közleményei D. sorozat 75. Székesfehérvár, 1970, István Király Múzeum. 32 p. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15714.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF