1 000 HUF
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Egészoldalas, színes fotókkal, gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.