https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 51

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31489.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31490.

Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
28,53
EUR
,
34,17
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31491.

Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
28,53
EUR
,
34,17
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 2008. Barack Obama aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. Barack Obama gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
31492.

Amerikai Egyesült Államok 2008. "Barack Obama" aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. "Barack Obama" gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Disneyland kétoldalas Br emlékérem eredeti műanyag tokban (35mm) T:1- USA ND Disneyland two-sided Br commemorative medallion (35mm) C:AU
31493.

Amerikai Egyesült Államok DN "Disneyland" kétoldalas Br emlékérem eredeti műanyag tokban (35mm) T:1- USA ND "Disneyland" two-sided Br commemorative medallion (35mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
1
Amerikai Egyesült Államok DN US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York fém emlékérem eredeti fóliacsomagolásban (34mm) T:1 USA ND US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York metal medallion in original foil packing (34mm) C:UNC
31494.

Amerikai Egyesült Államok DN "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" fém emlékérem eredeti fóliacsomagolásban (34mm) T:1 USA ND "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" metal medallion in original foil packing (34mm) C:UNC

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
1
Ausztria 1858. Károlyfürdő (Karlovy Vary) alapításának 500. évfordulójának alkalmából, 1858 / IV. Károly, Károlyfürdő alapítója, 1358 Sn emlékérem (41mm) T:2 Austria 1858. Zur fünfhundert jaehrigen Jubelfeier Carlsbads (Karlovy Vary) 1858 / Carl IV -Der Gründer Carlsbads 1358 Sn medallion (41mm) C:XF
31495.

Ausztria 1858. "Károlyfürdő (Karlovy Vary) alapításának 500. évfordulójának alkalmából, 1858 / IV. Károly, Károlyfürdő alapítója, 1358" Sn emlékérem (41mm) T:2 Austria 1858. "Zur fünfhundert jaehrigen Jubelfeier Carlsbads (Karlovy Vary) 1858 / Carl IV -Der Gründer Carlsbads 1358" Sn medallion (41mm) C:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
23
Ausztria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban) kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF
31496.

Ausztria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
72,07
EUR
,
86,33
USD
Number of bids:
0
Ausztria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU
31497.

Ausztria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) T:1-,2 több kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) C:AU,XF multiple small edge errors
31498.

Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) T:1-,2 több kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) C:AU,XF multiple small edge errors

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
72,07
EUR
,
86,33
USD
Number of bids:
1
Ausztria / Bécs 1968. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968 Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968) Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU
31499.

Ausztria / Bécs 1968. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968)" Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
Belgium 1910. Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress Br commemorative medallion. ERNEST BABELON DE L INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET DART DE LA MED - BRUXELLES 1910. Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU
31500.

Belgium 1910. "Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus" Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. "Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress" Br commemorative medallion. "ERNEST BABELON DE L' INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET D'ART DE LA MED - BRUXELLES 1910". Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
78,08
EUR
,
93,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 401:
From  31 August to 9 September
Viewing: from 6 September to 9 September
Payment deadline is 24 September

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment