Printed Materials

Number of items: 275

1914 Dekoratív falinaptár magyarországi látnivalók képeivel, 21×12 cm
13643.

2 000 HUF
17
1914 Dekoratív szecessziós dombornyomásos meghívó az Esztergomi Testgyakorlók Köre pályaavató focimeccsére, szép állapotban
13644.

1 400 HUF
1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
13645.

2 000 HUF
1914 Az Érdekes Újság július 15-i száma a meggyilkolt trónörököspár képével
13646.

3 000 HUF
1915-1916 Deutsche Kunst und Dekoration, Band XXXVII, Oktober 1915- März 1916, német nyelvű képzőművészeti, iparművészeti és építészeti folyóirat egybekötött számai, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, több Josef Hoffmann által tervezett enteriőrrel és bútorral, vászonkötésben, megerősített kötéssel
13647.

1 800 HUF
Herczeg Ferenc (szerk.): Uj Idők 1915 I. kötet, fél évfolyam. Budapest, 1915, Singer és Wolfner. I. világháborús képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott szecessziós félvászon kötésben. A gerince sérült.
13648.

1 200 HUF
1915 Nyugat 8. évfolyamának 9 db száma. Főszerk.: Ignotus, szerk.: Ady Endre, Fenyő Miksa. Egybekötött egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
13649.

3 000 HUF
1917 Lúd- és fácánfajták, 4 db színes nyomat, hátoldalukon angol nyelvű leírással, E. I. du Pont de Nemours & Co., az egyiken törésnyommal, 37x33 cm
13650.

1 600 HUF
1916 A gyűjtő. Der Kunstsammler. Művészeti folyóirat. kerámia különszám Szerk.: Dr. Siklóssy László. V. évf. 8-10. sz.,
13651.

2 000 HUF
1918 Andenken an den Besuch des Herrscherpaares in Pozsony, 16. Juli 1918. Herausgegeben von der Verwaltung des General der Kavallerie Ritter Gerstenberger-Gerstberg-Fondes des k. u. k. Militärkommandos Pozsony. / Az Uralkodópár 1918. július 16-án Pozsonyban tett látogatásának emléke. Kiadja a pozsonyi cs. és kir. katonai parancsnokság lovag Gerstenberger-Gerstberg alapjának gondnoksága. Képes emlékalbum IV. Károly és Zita királyné pozsonyi látogatásáról, fekete-fehér fotókkal, közte számos katonákat ábrázoló. Rossz állapotú, szétvált, ragasztott borítóval, kijáró lapokkal, 30 p.
13652.

1918 Andenken an den Besuch des Herrscherpaares in Pozsony, 16. Juli 1918. Herausgegeben von der Verwaltung des General der Kavallerie Ritter "Gerstenberger-Gerstberg-Fondes" des k. u. k. Militärkommandos Pozsony. / Az Uralkodópár 1918. július 16-án Pozsonyban tett látogatásának emléke. Kiadja a pozsonyi cs. és kir. katonai parancsnokság lovag "Gerstenberger-Gerstberg alapjának" gondnoksága. Képes emlékalbum IV. Károly és Zita királyné pozsonyi látogatásáról, fekete-fehér fotókkal, közte számos katonákat ábrázoló. Rossz állapotú, szétvált, ragasztott borítóval, kijáró lapokkal, 30 p.

4 000 HUF
18
1919 Tárcanaptár, néhány ceruzás bejegyzéssel
13653.

1 600 HUF
13654.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF