cca 1930 Budapest, képes füzet ifj. Richter Aladár (1898-1950) 12 db festményének színes reprodukcióival, 14x9 cm méretben, Bp. Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, kissé szakadt, sérült borítóval
1931 Genter, II. évfolyam 2. szám, humoros illusztrált folyóirat, kiadja a főiskolai Szt. Imre Kör, 12p, Székely és Tsa könyvnyomda, Sopron, hajtásnyommal, borítón és lapok szélén apró szakadásokkal
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.;
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
cca 1935 Ungarn, Ein Land für Feinschmecker, német nyelvű, színes, illusztrált ismertető prospektus, Jeges Ernő (1898-1956) festő, grafikus illusztrációival, Klösz György Bp., kihajtva: 65x47,5 cm
1936 Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 38 sztl. lev. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album, német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.