Printed Materials

Number of items: 275

1938-39 A Grafikai Szemle c. folyóirat 1938, XXVIII évf. 1.-7. sz. és az 1939, XXIX. évf. 1.-8. számai, modern és art deco reklámgrafikákkal, tipográfiával. Félvászon kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
13703.

4 000 HUF
1939 Szeged, Nevelésügyi Szemle III. évfolyam 3. száma
13704.

1 000 HUF
1939 A Függetlenség évkönyve, benne a felvidéki bevonulás képeivel, kissé foltos kiadói papírborítóban, 264p
13705.

1939 A "Függetlenség" évkönyve, benne a felvidéki bevonulás képeivel, kissé foltos kiadói papírborítóban, 264p

1 200 HUF
19
1939-1940 Fogtechnikai Szemle XIX. évf. 5. száma + XX. évf. 4. száma, szerk.: Gerber Alajos
13706.

2 200 HUF
5,95
6,47
cca 1939-41 3 db Kárpátaljai meghívó (Ungvár, Nagyberezna), esküvőre és táncmulatságra, kissé foltos
13707.

1 800 HUF
cca 1910-1940 Vegyes szentkép tétel, közte lithók is
13708.

2 000 HUF
1940 Meghívó a Budafoki M. Kir. Szőlészeti és Borászati Szakiskola Ifjúsága által rendezett műsoros kadarka bálba
13709.

1 000 HUF
cca 1940 A Kenderesi Református templom 600. éves jubiléeumára. A templom építésének története. írta Kormos László lelkipásztor. Gépirat 27p. + Díjlevél református atyának (1937, Pestszentlőrinc)
13710.

2 000 HUF
1940-1944 Tolnai Világlapja 3 db száma, sérültek
13711.

1 200 HUF
cca 1940 Erdélyi tájak kb 25 db kép egy fotóval, feliratozva, kartonlapokon képeslap méretben
13712.

1 200 HUF
cca 1940-1975 Mollay Károly (1913-1997) nyelvész, germanista, tanszékvezető egyetemi tanár 4 db tanulmánya különlenyomatként, egyik dedikált: Bors Sámuel magyar nyelvpályázata 1825-ben. Halász Gyula (1881-1947) nyelvész, földrajztudósnak dedikált! 11p. Sérült papírborítóban. + A német polgárság magyar földön. 8p. Papírborítóban + Ungarischer oder Dacianischer Simplicissimus. Magyar nyelven. 8p. Papírborítóban + Latinität und ungarische Lehnwortforschung. Német nyelven. 7p. Papírborítóban.
13713.

1 400 HUF
1941-1942 Berettyóújfalui M. Kir. Áll. Mezőgazdasági Középiskola évkönyve, 24p
13714.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF