Printed Materials Number of items: 275
2465880
13703
401
Printed Materials
Other collectibles
1938-39 A Grafikai Szemle c. folyóirat 1938, XXVIII évf. 1.-7. sz. és az 1939, XXIX. évf. 1.-8. számai, modern és art deco reklámgrafikákkal, tipográfiával. Félvászon kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
4 000 HUF
2466511
13704
401
Printed Materials
Other collectibles
1939 Szeged, Nevelésügyi Szemle III. évfolyam 3. száma
1 000 HUF
2465949
13705
401
Printed Materials
Other collectibles
1939 A "Függetlenség" évkönyve, benne a felvidéki bevonulás képeivel, kissé foltos kiadói papírborítóban, 264p
1 200 HUF
2464363
13706
401
2200
Printed Materials
Other collectibles
1939-1940 Fogtechnikai Szemle XIX. évf. 5. száma + XX. évf. 4. száma, szerk.: Gerber Alajos
2 200 HUF
2466144
13707
401
Printed Materials
Other collectibles
cca 1939-41 3 db Kárpátaljai meghívó (Ungvár, Nagyberezna), esküvőre és táncmulatságra, kissé foltos
1 800 HUF
2461855
13708
401
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1940 Vegyes szentkép tétel, közte lithók is
2 000 HUF
2460583
13709
401
Printed Materials
Other collectibles
1940 Meghívó a Budafoki M. Kir. Szőlészeti és Borászati Szakiskola Ifjúsága által rendezett műsoros kadarka bálba
1 000 HUF
2467321
13710
401
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 A Kenderesi Református templom 600. éves jubiléeumára. A templom építésének története. írta Kormos László lelkipásztor. Gépirat 27p. + Díjlevél református atyának (1937, Pestszentlőrinc)
2 000 HUF
2460242
13711
401
Printed Materials
Other collectibles
1940-1944 Tolnai Világlapja 3 db száma, sérültek
1 200 HUF
2461380
13712
401
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940 Erdélyi tájak kb 25 db kép egy fotóval, feliratozva, kartonlapokon képeslap méretben
1 200 HUF
2464154
13713
401
Printed Materials
Other collectibles
cca 1940-1975 Mollay Károly (1913-1997) nyelvész, germanista, tanszékvezető egyetemi tanár 4 db tanulmánya különlenyomatként, egyik dedikált: Bors Sámuel magyar nyelvpályázata 1825-ben. Halász Gyula (1881-1947) nyelvész, földrajztudósnak dedikált! 11p. Sérült papírborítóban. + A német polgárság magyar földön. 8p. Papírborítóban + Ungarischer oder Dacianischer Simplicissimus. Magyar nyelven. 8p. Papírborítóban + Latinität und ungarische Lehnwortforschung. Német nyelven. 7p. Papírborítóban.
1 400 HUF
2460684
13714
401
Printed Materials
Other collectibles
1941-1942 Berettyóújfalui M. Kir. Áll. Mezőgazdasági Középiskola évkönyve, 24p
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035