3 000 HUF
1915 Nyugat 8. évfolyamának 9 db száma. Főszerk.: Ignotus, szerk.: Ady Endre, Fenyő Miksa. Egybekötött egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.