Number of items: 298
2454295
11200
400
Other collectibles
Zsolnay kőporcelán váza. Kézzel festett, jelzett, karcokkal. m: 19 cm, d: 18 cm
20 000 HUF
2430598
11201
400
11000
Other collectibles
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm
11 000 HUF
2391779
11202
400
Other collectibles
18 000 HUF
2421144
11203
400
Other collectibles
6 db Zsolnay süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egy tányéron repedések, többin mázrepedések.
12 000 HUF
2419182
11204
400
Other collectibles
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék aljjal, 5 db. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyik aljon lepattanással
10 000 HUF
2392378
11205
400
Other collectibles
10 000 HUF
2454660
11206
400
11000
Other collectibles
Zsolnay családi jelzéses tányér, virág mintával. XIX. sz. vége. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 24,5 cm
11 000 HUF
2454666
11207
400
11000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás süteményes tál.. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. d: 24 cm
11 000 HUF
2392386
11208
400
Other collectibles
7 000 HUF
2454653
11209
400
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. d: 30 cm
9 000 HUF
2411230
11210
400
Other collectibles
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
6 000 HUF
2454287
11211
400
Other collectibles
3 db Zsolnay eozin mázas figura: Béka, sas, róka (lepattanással), jelzett. Kettő hibátlan m: 4, 6, 6,5 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m