Number of items: 298
2451351
11248
400
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
5 000 HUF
2458163
11249
400
Other collectibles
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett fali kép bőr kerettel Matricás, jelzett, hibátlan 14x10 cm
5 000 HUF
2451433
11250
400
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
6 000 HUF
2458226
11251
400
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm
2 000 HUF
2450559
11252
400
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre (Napfény c. alkotásából részlet) által tervezett mintával díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, apró karcok. d:15,5 cm
2 000 HUF
2447186
11253
400
38000
Other collectibles
Hollóházi porcelán étkészlet, teás készlettel. Kézzel festett, matricás, jelzett, néhány apró lepattanással.
38 000 HUF
2453803
11254
400
Other collectibles
Hollóházi kávés szett honvéd felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
3 000 HUF
2453804
11255
400
Other collectibles
Hollóházi kávés szett, BEAC felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
3 000 HUF
2458110
11256
400
Other collectibles
Hollóházi porcelán süteményes készlet 6+1 db Matricás, jelzett, minimális kopással
4 000 HUF
2454625
11257
400
Other collectibles
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
4 000 HUF
2454620
11258
400
3800
Other collectibles
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
3 800 HUF
2448608
11259
400
Other collectibles
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 11,5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m