Number of items: 298

Zsolnay Pásztorfiú kecskével (Sinkó András), kézzel festett porcelán, kopott, apró csorba, tűzrepedés. Jelzett. m:17cm,
11212.

14 000 HUF
37,84
41,18
Zsolnay rózsaszín kancsó 2db, mázas fehércserép és porcelán. 20cm, egyik jelzés nélkül, a másik jelzett. Kopott, apró csorbák.
11213.

7 000 HUF
18,92
20,59
20
Zsolnay tálka. Porcelánfajansz, labrador mázas, jelzett, apró csorbákkal, kopásokkal. 1920 körül. 10x13x2cm
11214.

6 000 HUF
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
11215.

6 000 HUF
11216.

5 000 HUF
Zsolnay porcelán barokk jelenettel díszített bonbonier, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
11217.

4 000 HUF
Zsolnay virágmintás 6 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással.
11218.

6 000 HUF
10
Zsolnay repesztett, ökörvér mázas csóka váza hibátlan állapotban. Mérete: m: 13,5 cm, d: 10 cm Jelzés nélkül. Apró kipattanások.
11219.

6 000 HUF
19
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere. Kézzel festett ,jelzett, apró kopással 11x11 cm
11220.

5 000 HUF
Zsolnay art deco macska váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 16 cm
11221.

5 000 HUF
Zsolnay pillangómintás porcelán tálca, 3 db pálinkás pohárral, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 26x9 cm, m: 5 cm
11222.

3 000 HUF
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
11223.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF