10702.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, historizáló, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm