Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 363

Török Sándor Károly (1895 -?) : Vásári jelenet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 14x19 cm
10539.

9 500 HUF
25,68
27,94
Pucser András: Kisváros. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 30x41 cm
10540.

8 000 HUF
Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm
10541.

8 000 HUF
m. Lux Kálmán (?-?): Táj, házakkal. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 21x13 cm
10542.

9 000 HUF
24,32
26,47
Csontra festett miniatúra. India, XIX. sz. 9,5x6 cm Keretben
10543.

12 000 HUF
32,43
35,29
Holló jelzéssel: Bográcsozó parasztok. Olaj, vászon. 63,5x94,5 cm. Sérülésekkel.
10545.

28 000 HUF
75,68
82,35
Jan Halla?: Tájkép. Litográfia, papír. 23x42cm. jelzett.
10546.

1 200 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gésák. Akvarell, papír. jelzett: P....Pál 912., üvegezett keretben 20x12cm
10547.

5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 46x28cm
10548.

4 000 HUF
Prihoda István (1891-1956): Mária.  Rézkarc, papír, jelzett, 30×23 cm
10549.

5 000 HUF
Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott, sérült keretben
10550.

8 000 HUF
Pierre Auguste Cot, (1837-1883) után: LOrage. Photogravuer, papír, sérülésekkel, Jelzett: Goupil, 25x17cm
10551.

Pierre Auguste Cot, (1837-1883) után: L'Orage. Photogravuer, papír, sérülésekkel, Jelzett: Goupil, 25x17cm

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF