10666.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 46×31,5 cm