10765.
400. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Gulácsy jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 42,5×28 cm