15057.
400. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Francé, Raoul, Francé-Harrar, Annie: A kék tenger csodái. Ford.: Örley István. Bp., é.n., Franklin-Társulat. 194 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó nagyrészt elvált a kötéstől.