Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 45

Finnek, észtek: A magyarok északi testvérnépei. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés
17699.

1 000 HUF
Dr. Forel Ágoston: A hypnotismus, vagy a suggestio és a psychotherapia. A kilencedik kiadás után ford.: Sztrokay Kálmán. Előszóval ellátta: Dr. Hudovernig Károly. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó. 270 p. Átkötött, aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült és hiányos címlappal, egy sérült, kissé hiányos lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17700.

1 800 HUF
17701.

1 400 HUF
Dr. Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp, é.n. Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, foltos borítóval de belül jó állapotban. A papírborító hiányzik.
17702.

1 800 HUF
Reclus, Élisée: A hegyek története. Ford.: Geőcze Sarolta. A VII. (1890-1892 évi) ciklus negyedik kötete. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadó Vállalat (Franklin-ny.). 209 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér metszetekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéstáblákkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17703.

1 000 HUF
Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szeged, 1930., Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17704.

1 400 HUF
Dr. Korponay Ede: Mit tudsz az olajról? Bp, 1943, a szerző kiadása. 12 rajzzal és 18 képpel. A címlapot és a fejléceket Márton Lajos rajzolta. Papírkötésben, foltos és szakadozott papír védőborítóval. Belül jó állapotban.
17705.

1 200 HUF
17706.

3 000 HUF
Pszichológiai, pszichoanalitikai művek, évkönyvek: Jahrbuch für Psychoanalytische und Psychopatologische Forschungen III. Band. 1912. Deuticke + Die Psichoanalitische Bewegung III-V. évfolyamok 3 kötetben. 1931-1933 Kissé sérült félbőr kötésben
17707.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF