17703.
400. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Reclus, Élisée: A hegyek története. Ford.: GeÅ‘cze Sarolta. A VII. (1890-1892 évi) ciklus negyedik kötete. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadó Vállalat (Franklin-ny.). 209 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér metszetekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült kötéstáblákkal, helyenként kissé foltos lapokkal.