1 200 HUF
Steier Lajos: Haynau és Paskievics. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. II. kötet. Bp., é.n., Genius. 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal, bejegyzésekkel.