Antique Number of items: 46
2446269
11613
400
30000
Antique
Other collectibles
Szecessziós réz kínáló tál. XX. sz. eleje. Poncolt, csiszolt d: 31 cm
30 000 HUF
2454576
11614
400
Antique
Other collectibles
Szecessziós fém kupa. Virág mintákkal. 1941 MGOE Pestszenterzsébet Házi Roppverseny felirattal. m: 34 cm
4 000 HUF
2455602
11615
400
26000
Antique
Other collectibles
1913 Hadosztály parancsőrtiszti lovaglás Hajdúhadház gravírozott art deco réz asztali óra. Junghans szerkezettel, üveg és réz testtel. Működő, jó állapotban. m: 27 cm .
26 000 HUF
2452250
11616
400
Antique
Other collectibles
Bársony díszmappa, felújított, aranyoztt fém szállal hímzett "KR" monogram. Szép állapotban. 31x23cm. Belsejében autográf felirat: Knoblauch Richárd 1894.aug. 24.
Knoblauch Richárd feltehetően Miskolczi agyag ipar részvénytársaság czegvezetők és felszámoló czégvezetők tagja.
Forrás: NÉVJEGYZÉK
,,Központi Értesítő" 1894. évi folyamának első feléről. (Központi Értesítő, 1894 (19. évfolyam, 1. félév))
5 000 HUF
2452268
11617
400
15000
Antique
Other collectibles
Asztali neobarokk tükör. Öntöttvas, fazettázott tükörrel. 46x30cm, korának megfelelő állapotban.
15 000 HUF
2452998
11618
400
Antique
Other collectibles
Fali szenteltvíztartó, öntött, tűziaranyozott bronz, apró csorba az üvegbetéten. 19 század második fele. 16x8cm
6 000 HUF
2450165
11619
400
Antique
Other collectibles
Tintatartó. Tűzi aranyozott bronz, ónix lappal. XIX. század. Sérült. 23x18x11,5cm
8 000 HUF
2450018
11620
400
Antique
Other collectibles
Francia tűzi aranyozott bronz gyertyatartó, XIX. század, kopott, sérült. m:26cm
2 000 HUF
2450701
11621
400
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzett, kopott, 14,5x7x2,5 cm
3 000 HUF
2453751
11622
400
Antique
Other collectibles
cca 1860-1870 Antik vörös egészbársony fotóalbum, fém rátétes díszítéssel, fém csattal, kopott borítóval, laza kötéssel, a kartonlapokon szakadásokkal, 27x22x5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035