Antique Number of items: 46
2426562
11589
400
Antique
Other collectibles
Kézzel festett mini japán fa paravánok különféle figurális mintákkal. Külön lapokként 10-19 cm
10 000 HUF
2247884
11590
400
28000
Antique
Other collectibles
1940 Standard favorit szuper 2033 rádió. Eredeti, fellelt, ki nem próbált állapotban. 50x30x26 cm
28 000 HUF
2407276
11591
400
Antique
Other collectibles
Wong Lee virágmintás fajansz asztali kínáló dobozka, réz elemekkel, hibátlan, jelzett, 14×13×12 cm
12 000 HUF
2194275
11592
400
Antique
Other collectibles
9 000 HUF
2453529
11593
400
24000
Antique
Other collectibles
Dekoratív, antik fali tükör, historizáló fa keretben. Fazettált, foncsolt tükörrel. 1880-1900 körül. Korának megfelelő foltokkal a tükrön, kopásnyomokkal, 94x63 cm
24 000 HUF
2453586
11594
400
Antique
Other collectibles
Litkei József (1922-1988): Buda. Bőrkép, szövetre applikálva, hátoldalán Vizualart címkén feliratozott, fa keretben, 27,5×45,5 cm
18 000 HUF
2194277
11595
400
Antique
Other collectibles
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
9 000 HUF
2213169
11596
400
Antique
Other collectibles
6 000 HUF
2413932
11597
400
Antique
Other collectibles
Ezüstözött alpakka cukorszóró, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
5 000 HUF
2423367
11598
400
Antique
Other collectibles
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm
7 000 HUF
2419233
11599
400
Antique
Other collectibles
Kézzel festett kínai tojások XX. sz. közepe. üveg tárlóban (üvegen repedés) 12x9x6 cm / Hand painted chinese eggs
10 000 HUF
2346421
11600
400
30000
Antique
Other collectibles
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035