4 800 HUF
Jókai Mór: Az elátkozott család I-II. köt. [Egybekötve.] Pest, 1858., Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny.), 4+182+1; 2+201+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.