5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Debreczeni Márton: A kióvi csata. Hősköltemény. Pest, 1854, Gróf Mikó Imre (Emich Gusztáv könyvnyomdája). Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott gerinccel, kissé sérült borítóval, címlapon ceruzás jelöléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.