Number of items: 434

Lengyel Géza: Annyi baj legyen... (Nicsevo.) Hadifogoly riport regény. Bp., 1931., Fortuna. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző aláírt beragasztott fényképével, valamint a szerző dedikációjával.
17473.

4 000 HUF
17474.

2 000 HUF
Keszthelyi Helikon. Szerk.: Lakatos Vince. Keszthely, 1925, Kisfaludy Társaság,(Sujánszky József-ny.), 426+VI+1 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés.
17475.

4 800 HUF
12,97
14,12
17476.

3 000 HUF
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim után. Dedikált példány!  Bp., 2000, Magyar Világ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17477.

2 000 HUF
Bächer Iván: Ruccanások. A szerző, Bächer Iván (1957-2013) által dedikált. Bp., 2007., Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17478.

3 000 HUF
Kassák Lajos: A fal mögött áll és énekel. Bp.,1974,Magvető, 425+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Benne Kassák Lajosné Kárpáti Klára (1914-1986) ajándékozási soraival Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas magyar építész, egyetemi tanár részére.
17479.

2 000 HUF
9
Krencsey Marianne: Equinox - 2001 (35 Budapesten 35 év New Yorkban). Krencsey Marianne (1931-2016) által dedikált! Bp., 2001, Gloria. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17480.

2 400 HUF
45
17481.

2 000 HUF
17482.

2 000 HUF
47
Atelier Blaedeker. Körbe tükör. (Rund Schau.) Utazási és idegenforgalmi báli útmutató. Negyedik kiadás kevés bevétel. Térképpel, szöveggel és fájdalomcsillapítóval. Bp., 1936., Atelier Service,(Hungária-ny.),. Az Atelier tervező és műhelyiskola humoros kiadványa. A vezetői Orbán Dezső, Sipos László és Beer János. A rajzokat az iskola növendékei készítették, közte Végh Gusztáv, Kozma Zsuzsa (Kozma Lajos lánya), Radó György és mások. A tipográfia Bródy László, Kner Albert és Lengyel Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
17483.

1 000 HUF
Petőfi Sándor: Szabadság szerelem. Összeállította: Benedek Marcell. Bp.,[1921], Biró Miklós. Jaschik Álmos illusztrációival. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, eredeti kissé foltos és sérült karton tékában.
17484.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF